Idealny prezent na każdą okazję...
Voucher do idealny pomysł na prezent urodzinowy dla rodziców czy też dla ukochanej osoby z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu. Sprawdzi się rewelacyjnie w roli podarunku pod choinkę, walentynkowego, lub jako forma docenienia pracowników czy też klientów Twojej firmy. Komukolwiek go podarujesz, nie ryzykujesz że przypadnie mu do gustu, bo przecież kto z nas nie lubi dobrze zjeść? Wystarczy, że Ty dokonasz zakupu vouchera, a nasz zespół zajmie się całą resztą i zrobi wszystko, aby sprezentowana uczta była jedną z najlepszych i najsmaczniejszych w życiu. 
Jak zakupić voucher? 
Aby zakupić voucher do naszej restauracji, zapraszamy do kontaktu z naszym managerem. Masz do wyboru trzy możliwości- kontakt telefoniczny pod
numerem telefonu: 519 786 958, lub odwiedziny w naszym lokalu. W trakcie nabywania prezentu należy określić wysokość karty podarunkowej i podać nazwisko osoby lub osób, które z niej skorzystają.
Już wiesz, że voucher to wręcz idealny prezent który z pewnością przebije wszystkie inne na głowę. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 

Odwiedź nas też tutaj: